Yhteystiedot

Tilitoimisto Wanha
Werstas Oy

Y-tunnus: ​2475333-0

Tietosuojaseloste

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite
003724753330

Operaattori
Apix Messaging Oy (003723327487)

Paperilaskujen skannausosoite
PL 16112, 00021 LASKUTUS

Toimistot

Isojoki

Honkajoentie 4
64900 Isojoki
Sijainti kartalla

Karijoki

Kristiinantie 14
64350 Karijoki
Sijainti kartalla

Isojoki

Tomas Ruotsalainen

toimitusjohtaja, KLT
tomas@tiliwerstas.fi
040 5311 737

Hanna Akseli

kirjanpitäjä
hanna@tiliwerstas.fi
0400 430 953

Petri Ahola

kirjanpitäjä, palkanlaskija
petri@tiliwerstas.fi
050 4479 863

Sirpa Kangas

kirjanpitäjä, palkanlaskija, KLT, PHT
sirpa@tiliwerstas.fi
050 058 4743

Camilla Uusi-Luomalahti

kirjanpitäjä, palkanlaskija
camilla@tiliwerstas.fi
0400 800 121

Henna Sahakoski (äitiyslomalla)

kirjanpitäjä
henna@tiliwerstas.fi
0400 800 334

Olli-Pekka Haavisto

kirjanpitäjä
olli@tiliwerstas.fi
0400 800 334

Tiina Jaakkola

palkanlaskija, PHT
tiina@tiliwerstas.fi
0400 148 595

Sanna Sahakoski

kirjanpitäjä
sanna@tiliwerstas.fi
0400 800 105

Karijoki

Teija Pääkkönen

kirjanpitäjä, palkanlaskija
teija@tiliwerstas.fi
0400 584 737

Ota yhteyttä ja keskustellaan yrityksesi tarpeet läpi

Vastaamme kaikkiin tiedusteluihin ja tarjouspyyntöihin mahdollisimman nopeasti!